понедељак, 25. јануар 2010.

Loš start Partizana

Fudbaleri Partizana izgubili su u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji od rumunskog Brašova, 3:0.

Golove za sedmoplasiranu ekipu rumunskog prvenstva postigli su Hadnađi u 11, Kristesku u 14. i Iliješ u 61. minutu iz jedanaesterca. Stevanović je pružio priliku svim igračima koji se nalaze u Turskoj osim golmana Radosavljevića i Saše Ilića koji se u nedelju priključio ekipi. Partizan je igrao slabo, a Rumuni iskoristili većinu prilika koje su imali.

U prvom poluvremenu za Partizan su igrali Mladen Božović - Knežević, Marko Jovanović, Krstajić, Lomić - Davidov, Petrović, Fejsa, Tomić - Dijara, Kleo.

U nastavku su nastupili Darko Božović - Kamberović, Knežević (od 30. Krneta), Stanković, Lazevski - Brašanac, Ilić, Branislav Jovanović, Mijić - Moreira, Vašington.

Sledeće nedelje prvak Srbije igra dva trening meča, sa austrijskim Ridom u sredu, sa poljskom Polonijom u petak.