среда, 3. фебруар 2010.

Milijaš i Stojković baš nemaju sreće

U utorak su odigrane dve ponovljene utakmice 4. kola FA kupa, a plasman u dalju fazu obezbedili su Kristal Palas, član Čempionšipa, i četvrtoligaš Nots Kaunti.

Vladimir Stojković nikako da dođe do osećaja pobede i trijumfa sa Viganom. U utorak je njegova ekipa na svom terenu poražena od Nots Kauntija, člana četvrte lige Engleske, sa 2:0. Stojković se istakao sa nekoliko odličnih intervencija, ali je loptu iz mreže morao da vadi u 75. i 78. minutu. Prvo je Hant doveo goste do prednosti, da bi je Kaldvel autogolom duplirao.

Kristal Palas je do narednog kola stigao ubedljivom pobedom protiv Vulverhemptona za koji je od prvog minuta u timu zaigrao srpski reprezentativac Nenad Milijaš. Pitanje pobednika rešio je Baterfild het-trikom od 62. do 68. minuta, dok je poraz gostiju ublažio Anri u sudijskoj nadoknadi.

U sredu je na programu još jedan ponovljeni meč 4. runde FA kupa. Sastaju se Lids i Totenhem.